Pvc Kaplı Tel mi yaptırmak istiyorsunuz? En uygun maliyetlerle, üstün kalitede ürünler için bizi hemen arayın! Türkiye’nin her yerinden TEK NUMARA – 444 33 46

Pvc Kaplı Tel

Pvc kaplı telin tercih edilmesindeki en büyük etken korozyona karşı dayanıklı olmasıdır. Sıcak daldırma galvaniz yöntemi ile imal edilen pvc tel her türlü hava koşullarına dayanıklıdır. Kullanılan pvc ham maddesi UV ışınlarına dayanıklı olup ani hava değişimlerine dayanıklıdır.

PVC KAPLI TEL  –  PVC KAPLI TELİN ÖZELLİKLERİ  –  PVC KAPLI TELİN KULLANIM ALANLARI

Neden Demirhan?

40 yılı aşkın sektör deneyimi, Türkiye’nin birçok farklı ilinde büyük projeler, profesyonel imalat ve uygulama ekibi son teknoloji üretim tesisi ile kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir.

En Uygun Maliyet Analizi

Yurt içi ve yurt dışında sayısız müşteri portföyü ile uzun yıllar hizmet veren firmamız markasından ve kalitesinden ödün vermeden üretimini yaptığı ürünlerini sizlere uygun fiyat ile sunmaktadır.

Malzeme ve İşçilik Garantisi

Projelerimizin her aşamasında kalite-kontrol mekanizmalarını kullanarak değerlendiriyor ve yaptığımız uygulamalara malzeme ve işçilik garantisi veriyoruz. Pvc Kaplı Tel Yapım Süresi Uygulama yapılacak olan alanın uzunluğuna göre ve arazi şartlarına göre farklılık gösterebilir. Nakliye ve Montaj Nasıl Oluyor? Yapmış olduğumuz bütün uygulamalarda nakliye ve montajı yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimize tüm bu spor alanlarını anahtar teslimi uygulayarak teslim etmekteyiz. Ürünlerin Garantisi Var Mı?Tüm uygulamalarımız gerekli onayları almış, Avrupa standartlarına uygun kalitede uygulanmakta olup garanti kapsamında sizlere teslim edilmektedir. Satış sonrasında da sizleri mağdur etmeksizin destek vermekteyiz.

Müşterilerimizden!

Bahçemin etrafını farklı bir tel ile kapattırmayı düşünüyordum. Demirhan’dan keşife gelen kişi daha uzun ömürlü ve daha dekoratif görünüm sağlayacağını söylediği pvc kaplı teli önerdi. Uygulama sonrasında gerçekten çok temiz ve şık bir iş oldu. Yalçın TEKİN, İstanbul Pvc kaplı tel için piyasa araştırması yaptım ve en uygun maliyetle Demirhan’dan teklif aldım Üstün kalite ve en iyi maliyet Ali KORUR, Ankara.